Вакансія менеджера в Генератор грошей YaBankBot

 

Потрібні партнери для пошуку нових співробітників в Генератор грошей від iBankBot. 
Робота за зручним і гнучким графіком. Вам не потрібно буде витрачати свій дорогоцінний час для отримання гідного заробітку: досить присвятити роботі по 1 годині на день, щоб повністю виконати свої завдання.  Це відмінний додатковий заробіток для школярів, студентів, пенсіонерів, фрілансерів, а також офісних працівників, які мають невеликі проміжки вільного часу протягом робочого дня. 

1. Для виконання роботи вам не потрібно купувати товари або вносити великі авансові платежі.  Не потрібно шукати клієнтів і вмовляти їх купувати якісь продукти або послуги.  Все, що від вас вимагається, - знайти таких самих, як ви, людей, які готові витрачати на роботу не більше 1 години на день і отримувати при цьому гідний додатковий дохід. 
@YaBankBot шукай в месенджері Telegram.

 

 2. Як наш партнер, ви не повинні відвідувати ніяких офісів або зборів, вам не потрібно завантажувати додаткові програми або купувати спеціальне обладнання.  Для роботи вам достатньо мати мобільний телефон з доступом в інтернет, а також "живі" акаунти в Telegram та інших популярних соцмережах, використовуючи які ви будете шукати нових співробітників для участі в партнерській програмі.

 

3. Для отримання винагород за виконану роботу вам не потрібно буде вводити ніяких важливих персональних даних - зароблені кошти будуть регулярно переводитися на ваш Qiwi-гаманець, який ви впишете в міні-анкету при реєстрації в системі.

 

 4. Величина заробітку формується за стандартним мережевим принципом: чим більше співробітників ви візьмете на роботу, тим більшими будуть доходи, які ви своєчасно отримаєте на вказаний вами Qiwi-гаманець. По суті, вам не потрібно працювати, пропонувати товари або нав'язувати якісь послуги, - ви будете наймати на роботу співробітників, які згодом повторять ваш шлях, залучаючи в систему нових людей. Ваш заробіток буде постійно збільшуватися, виходячи з кількості співробітників, найнятих під вашим керівництвом.

 

5. Весь заробіток від участі в партнерській програмі заснований на можливості каси взаємодопомоги учасників програми. Ваш внесок в 1000 рублів, який розподіляється по 100 р. на 10 Qiwi-гаманців попередніх учасників жвавого чату-бота  (доки ціна входу в проект не збільшиться), дає вам змогу отримувати гарантований дохід від наступних учасників, які також перекажуть на ваш рахунок стандартні внески. Чим більше буде група людей, що зареєструвалася в системі після вас, тим більшими будуть суми, що надходять на ваш електронний гаманець, і зовсім не важливо, хто там працював під вами на 7 або 8 рівні. % від внеску не знижується навіть на 8 рівні!!! Це сильніше ніж Біткоїн!

 

Для участі в партнерській програмі необхідно заповнити просту анкету, розташовану  тут: - Форма для заповнення -. Після її відправки з вами зв'яжуться і допоможуть розібратися в особливостях функціювання системи, а також докладно і доступно роз’яснять, як максимально ефективно і результативно залучати до роботи нових співробітників.
Детальніше про принцип роботи системи і вигоду від участі в проекті Генератора грошей ЯБанкБот ви дізнаєтесь з відео на Youtube

Вливайся в денежный проект

Up